2019/2020-cı tədris ilində Xaçmaz rayonu üzrə hazırlıq sinifləri fəaliyyət göstərən təhsil müəssisələri

 

Məktəblərin adı

Ünvan

1

Mehman Babayev adına Xaçmaz şəhər 1 №-li tam orta

Xaçmaz, Z.Tağıyev küçəsi  9

2

Çingiz Abdullayev adına Xaçmaz şəhər 2 №-li tam orta

Xaçmaz, Bakı küçəsi 1

3

İsmət Qayıbov adına Xaçmaz şəhər 3 №-li tam orta

Xaçmaz, H.Əliyev prospekti 34

4

Mehman Məhəmmədov adına Xaçmaz şəhər 4 №-li tam orta

Xaçmaz, N.Tusi küçəsi 20

5

Bəybala Rəsulov adına Xaçmaz şəhər 5 №-li tam orta

Xaçmaz, Ə.Hacıyev küçəsi 7

6

Cəfər Cabbarlı adına Xaçmaz şəhər 6 №-li tam orta

Xaçmaz, C.Əzizov küçəsi 17

7

Abumüslüm Səlimov adına Xaçmaz şəhər 7 №-li tam orta

Xaçmaz, Vağzal küçəsi 3

8

Akademik Zərifə Əliyeva adına Xaçmaz şəhər 8 №-li məktəb-lisey

Xaçmaz, Z.Tağıyev küçəsi 78

9

Xaçmaz şəhər 9 №-li tam orta

Xaçmaz, Z.Bünyadov küçəsi 10

10

Telman Fərzəliyev adına Xudat şəhər 1 №-li tam orta

Xudat Mərkəzi Malikanə

11

Nəriman Nərimanov adına Xudat şəhər 2 №-li tam orta

Xudat, 1 May küçəsi 21

12

Kərim Məhərrəmov adına  Xudat şəhər 3 №-li tam orta

Xudat, H.Əliyev küçəsi 13

13

Xudat şəhər 4 №-li tam orta

Xudat, O.Mirzəyev küçəsi 1

14

Müqtədir qəsəbə tam orta

Müqtədir qəsəbə

15

Nazim İsayev adına Yeni-Həyat qəsəbə tam orta

Yeni-Həyat qəsəbə

16

Əlibala Zəkəryayev adına Ağyazı-buduq kənd tam orta

Ağyazı-buduq kəndi

17

Yavər Şahbazov adına Alekseyevka kənd tam orta

Alekseyevka kəndi

18

İlqar Mujdabəyov adına Alıc-qışlaq kənd tam orta

Alıc-qışlaq kəndi

19

Aslanoba kənd tam orta

Aslanoba kəndi

20

Rövşən Vəliyev adına Aşağı-Zeyid kənd tam orta

Aşağı-Zeyid kəndi

21

Elşən Məmmədov adına Bostançı kənd tam orta

Bostançı kəndi

22

Gülümbala Rəsulov adına Çarxı kənd tam orta

Çarxı kəndi

23

Əfqan Yəhyayev adına Çıləgir kənd tam orta

Çıləgir kəndi

24

Qürbət Mövlanov adına Dədəli kənd tam orta

Dədəli kəndi

25

İsmət Rəsulov adına Əhmədoba kənd tam orta

Əhmədoba kəndi

26

Füzuli Yarməmmədov adına Gülalan kənd tam orta

Gülalan kəndi

27

Eynulla Çobanov adına Gödəkli kənd tam orta

Gödəkli kəndi

28

Zülfüqar Arzumanov adına Hacəlibəy kənd tam orta

Hacəlibəy kəndi

29

Hülövlü kənd tam orta

Hülövlü kəndi

30

Ayaz Mustafayev adına Həsənqala kənd tam orta

Həsənqala kəndi

31

Əzzəddin Tahirov adına Köhnə Xaçmaz kənd tam orta

Köhnə Xaçmaz kəndi

32

Qalağan kənd tam orta

Qalağan kəndi

33

Qaracik-Zeyid kənd tam orta

Qaracik-Zeyid kəndi

34

Qadaşoba kənd tam orta

Qadaşoba kəndi

35

Şəmsəddin Sədiyev adına Qımıl-qışlaq kənd tam orta

Qımıl-qışlaq kəndi

36

Qoçaqlı kənd tam orta

Qoçaqlı kəndi

37

Arif Məmmədov adına Qusarçay kənd tam orta

Qusarçay kəndi

38

Ləcət kənd tam orta

Ləcət kəndi

39

Tarverdi Bayramov adına Müşkür kənd tam orta

Müşkür kəndi

40

Müzəffəroba kənd tam orta

Müzəffəroba kəndi

41

Mürşüdoba kənd tam orta

Mürşüdoba kəndi

42

Cavid Cəbiyev adına Nərəcan kənd tam orta

Nərəcan kəndi

43

Nabran kənd tam orta

Nabran kənd

44

Niyazabad kənd tam orta

Niyazabad kəndi

45

Palçıqoba kənd tam orta

Palçıqoba kəndi

46

Sayad kənd tam orta

Sayad kəndi

47

Susay kənd tam orta

Susay kəndi

48

Zahid Abdullayev adına Uzunoba kənd tam orta

Uzunoba kəndi

49

Sadıq Qurbanəliyev adına Üçgünqışlaq kənd tam orta

Üçgünqışlaq kəndi

50

Yergüc kənd tam orta

Yergüc kəndi

51

Mahmud Əbilov adınaYalama kənd tam orta

Yalama kəndi

52

Arzu kənd tam orta

Arzu kəndi

53

İbrahim Məlikov adına Xudat şəhər 5 №-li ümumi orta

Xudat Zavod qəsəbəsi

54

Armudpadar kənd ümumi orta

Armudpadar kəndi

55

Əlvan Fətəliyev adına Bayoba kənd ümumi orta

Bayoba kəndi

56

Nasib Rüstəmov adına Çarxı kənd ümumi orta

Çarxı kəndi

57

Dəyanət İbrahimov adına Çılğır kənd ümumi orta

Çılğır kəndi

58

Hacılar kənd ümumi orta

Hacılar kəndi

59

Həbibkənd kənd ümumi orta

Həbibkənd kəndi

60

Seymur Ramazanov adına Xanoba kənd ümumi orta

Xanoba kəndi

61

Qurbət Babayev adına Xudatkənd kənd ümumi orta

Xudatkənd kəndi

62

Qaradağ-buduq kənd ümumi orta

Qaradağ-buduq kəndi

63

Qaraçı kənd ümumi orta

Qaraçı kəndi

64

Qıraqlı kənd ümumi orta

Qıraqlı kəndi

65

Rövşən İsrafilov adına Qobuqıraq kənd ümumi orta

Qobuqıraq kəndi

66

Kazım Gəncəliyev adına Manafoba kənd ümumi orta

Manafoba kəndi

67

Muxtar Osmanov adına Mehrəli-qışlaq kənd ümumi orta

Mehrəli-qışlaq kəndi

68

Padar kənd ümumi orta

Padar kəndi

69

Pirquluoba kənd ümumi orta

Pirquluoba kəndi

70

Rəhimoba kənd ümumi orta

Rəhimoba kəndi

71

Əlfəddin Rüstəmov adına Sərkərli kənd ümumi orta

Sərkərli kəndi

72

Ağtala kənd ümumi orta məktəb

Ağtala kəndi

73

Şimali kənd ümumi orta

Şimali kəndi

74

Nəsimi IV şöbə ibtidai

Nəsimi IV şöbə

75

Qaraçaycek kənd ibtidai

Qaraçaycek kəndi